РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
35841, Рівненська обл., Острозький р-н, с. Грем’яче, вул. Центральна, 82а
Телефони
Керівник
Авраменко Валерій Володимирович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30571221
Дата реєстрації23.05.2014
Дата оновлення26.05.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30571221.

Керівником підприємства «РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» є Авраменко Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП» — Рівненська обл., Острозький р-н, с. Грем’яче, вул. Центральна, 82а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМБУДМОНТАЖСЕРВІС, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах