ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”

Контакти

Юридична адреса
86157, Донецька обл., м. Макіївка, мкрн. Сонячний, 19, к. 60
Керівник
Третякова Інна Вільямсовна
Код ЄДРПОУ30571546
Дата реєстрації15.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”» присвоєно код 30571546.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”» є Третякова Інна Вільямсовна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”» — Донецька обл., м. Макіївка, мкрн. Сонячний, 19, к. 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПОРТИВНИЙ КЛУБ ”КЕНТРОН”»
Поділіться інформацією в соцмережах