АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03187, м. Київ, вул. Глушкова, 38
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кіїза Дессі Алекс
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30572749
Дата реєстрації27.10.1999
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30572749.

Керівником підприємства «АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ» є Кіїза Дессі Алекс, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ» — м. Київ, вул. Глушкова, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЕКС ІНЖИНІРІНГ СЕРВІС ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах