ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
03069, м. Київ, вул. Профінтерна, 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Розенберг Олег Олександрович
Бухгалтер
Ковальова Любов Тимофіївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30572843
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30572843.

Керівником підприємства «ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Розенберг Олег Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Київ, вул. Профінтерна, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах