Ю. П. П., ПРАТ

Контакти

Адреса
03680, м. Київ, шосе Столичне, 100
Телефони
Керівник
Матвєєв Андрій Теодозійович — президент

Продукція, послуги

Наші послуги: здача в оренду містких холодильних камер, здача в оренду офісів, здача в оренду побутових приміщень, здача в оренду складів, оренда техніки, вантажні роботи, розвантажувальні роботи, митний склад, різні брокерські послуги, оренда вантажної техніки.

Рекламна інформація

Атлантік - складський комплекс холодильного типу, який можна сміливо назвати логістичним центром європейського масштабу.

Атлантік пропонує такі послуги:

• Здача в оренду містких холодильних камер.
• Здача в оренду офісів.
• Здача в оренду побутових приміщень.
• Здача в оренду складів.
• Оренда техніки.
• Вантажні роботи.
• Розвантажувальні роботи.
• Митний склад.
• Різні брокерські послуги.
• Оренда вантажної техніки.

Комплекс має дуже велику площу та пропонує велику кількість послуг, що в поєднанні зі зручним місцем розташування зробило його дуже популярним в Києві.

Холодильні склади Атлантік розділені на кілька категорій - тут ви зможете зберігати продукти при дуже низьких температурах від мінус 18 до мінус 24 градусів, при середніх температурах від нуля до плюс п’яти. Також є універсальні склади, температура в яких задається в діапазоні від плюс п’яти до мінус 18 градусів.

У комплексі встановлено якісне сучасне холодильне обладнання яке забезпечує ідеальні кліматичні умови. Працівники постійно проводять контроль за роботою обладнання що б не допустити відхилення необхідної температури від норми.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30573721
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення18.03.2021
Кількість співробітників28 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Ю. П. П., ПРАТ» присвоєно код 30573721.

Керівником підприємства «Ю. П. П., ПРАТ» є Матвєєв Андрій Теодозійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Ю. П. П., ПРАТ» — м. Київ, шосе Столичне, 100.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «Ю. П. П., ПРАТ» офіційний сайт: http://coldstore.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Ю. П. П., ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах