ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, бул. Дружби Народів, 26/1 к. 62
Телефони
Керівник
Островський Ігор Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30573999
Дата реєстрації20.09.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ» присвоєно код 30573999.

Керівником підприємства «ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ» є Островський Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ» — м. Київ, бул. Дружби Народів, 26/1 к. 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРИАДА-КОСМЕТИК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах