ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”

Контакти

Юридична адреса
03028, м. Київ, просп. Науки, 43
Телефони
Керівник
Руденко Геннадій Борисович
Бухгалтер
Кириченко Інна Геннадіївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30574217
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”» присвоєно код 30574217.

Керівником підприємства «ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”» є Руденко Геннадій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”» — м. Київ, просп. Науки, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ ”ПРОДУКТИ” ЧЛЕНІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ №228 ”МОЛОКО”»
Поділіться інформацією в соцмережах