ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Горбівненко Микола Тимофійович
Бухгалтер
Дробишев Павло Валерійович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30574222
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ» присвоєно код 30574222.

Керівником підприємства «ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ» є Горбівненко Микола Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ» — м. Київ, вул. Кіквідзе, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕТЯ КИЇВСЬКА ОПТОВА БАЗА, АТЗТ»
Поділіться інформацією в соцмережах