ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”

Контакти

Юридична адреса
01042, м. Київ, бул. Дружби Народів, 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кулікова Марина Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30574311
Дата реєстрації24.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”» присвоєно код 30574311.

Керівником підприємства «ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”» є Кулікова Марина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”» — м. Київ, бул. Дружби Народів, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП З 100% ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ КОРПОРАЦІЇ ”GOLDFІNGER HOLDІNG CORPORATІON” ”ХОЛДІНГОВА КОМПАНІЯ ЕЛЬДОРАДО”»
Поділіться інформацією в соцмережах