ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01103, м.Київ, Печерський р-н., БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, б. 18/7
Телефони
Факс
Керівник
Шевчук Юлія Анатоліївна
Код ЄДРПОУ30576460
Дата реєстрації03.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» присвоєно код 30576460.

Керівником підприємства «ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» є Шевчук Юлія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ» — м.Київ, Печерський р-н., БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, б. 18/7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНВЕСТ-ІНЖИНІРІНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах