МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Ігорівська, 2/6, к. 33
Бухгалтерія
Керівник
Русаков Володимир Вікторович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30576722
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення08.12.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ» присвоєно код 30576722.

Керівником підприємства «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ» є Русаков Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ» — м. Київ, вул. Ігорівська, 2/6, к. 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ ”ІНВЕСТЕНЕРГОПРОМ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах