ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Міщенко Павло Валерійович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30577252
Дата реєстрації12.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”» присвоєно код 30577252.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”» є Міщенко Павло Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”» — м. Київ, вул. Пимоненка, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ВІКІНГ” СПІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах