ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”

Контакти

Юридична адреса
04136, м. Київ, вул. Гречка, 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Непокойчицький Сергій Дмитрович
Бухгалтер
Лапушенко Оксана Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30577354
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”» присвоєно код 30577354.

Керівником підприємства «ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”» є Непокойчицький Сергій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”» — м. Київ, вул. Гречка, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮТС, ДОЧП ТОВ ”ЮТЕКС-ТРАНС-СЕРВІС ЛТД”»
Поділіться інформацією в соцмережах