ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”

Контакти

Юридична адреса
03061, м. Київ, просп. Відрадний, 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Граждан Сергій Володимирович
Бухгалтер
Рожков Юрій Рудольфович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30577768
Дата реєстрації07.10.1999
Дата оновлення03.10.2008
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”» присвоєно код 30577768.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”» є Граждан Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”» — м. Київ, просп. Відрадний, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЄВРОТРЕЙД” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЄВРОТРЕЙД”»
Поділіться інформацією в соцмережах