СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03057, м. Київ, пров. Ковальський, 12, к. 58
Телефони
Керівник
Акулін Ігор Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30578494
Дата реєстрації16.11.1999
Дата оновлення27.06.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ» присвоєно код 30578494.

Керівником підприємства «СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ» є Акулін Ігор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ» — м. Київ, пров. Ковальський, 12, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕКТР СКАН, ЦЕНТР РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах