ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП

Контакти

Юридична адреса
03065, м. Київ, бул. Лепсе, 49
Телефони
Керівник
Вознюк Павло Костянтинович
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ30578562
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення12.02.2021

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП» присвоєно код 30578562.

Керівником підприємства «ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП» є Вознюк Павло Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП» — м. Київ, бул. Лепсе, 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНИЙ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР-2000, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах