ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ

Контакти

Юридична адреса
03038, м. Київ, вул. Грінченка, 2/1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Вайнберг Михайло Семенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30578578
Дата реєстрації22.11.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» присвоєно код 30578578.

Керівником підприємства «ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» є Вайнберг Михайло Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ» — м. Київ, вул. Грінченка, 2/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”МЕВІС” ІЗ 100%-М ІНОЗЕМНИМ КАПІТАЛОМ»
Поділіться інформацією в соцмережах