РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
72330, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Новобогданівка, вул. Кірова, 75
Телефони
Керівник
Камишев Микола Володимирович
Код ЄДРПОУ30580739
Дата реєстрації14.09.1999
Дата оновлення02.12.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 30580739.

Керівником підприємства «РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Камишев Микола Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Новобогданівка, вул. Кірова, 75.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВНЕНСЬКЕ, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах