КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
64562, Харківська обл., Сахновщинський р-н, с. Великі Бучки
Телефони
Керівник
Котула Галина Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30581842
Дата реєстрації06.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30581842.

Керівником підприємства «КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Котула Галина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Харківська обл., Сахновщинський р-н, с. Великі Бучки.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИНИЦІ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах