СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
44762, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Нехвороща
Телефони
Керівник
Трифонов Ігор Олегович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30582144
Дата реєстрації20.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА» присвоєно код 30582144.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА» є Трифонов Ігор Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА» — Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Нехвороща.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ )ГОСПОДАРСТВО ТРИФОНОВА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах