СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
09435, Київська обл., Ставищенський р-н, с. Попружна, вул. Радянська, 18
Керівник
Зеляк Михайло Андрійович
Код ЄДРПОУ30582191
Дата реєстрації18.01.2000
Дата оновлення05.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП» присвоєно код 30582191.

Керівником підприємства «СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП» є Зеляк Михайло Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП» — Київська обл., Ставищенський р-н, с. Попружна, вул. Радянська, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУЗІР’Я-ПОПРУЖНА, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах