ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ

Контакти

Юридична адреса
79070, м. Львів, просп. Червоної Калини, 45
Телефони
Керівник
Лопушанський Ярослав Петрович
Бухгалтер
Стельмах Ірена Іванівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30582762
Дата реєстрації23.09.1999
Дата оновлення15.11.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ» присвоєно код 30582762.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ» є Лопушанський Ярослав Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ» — м. Львів, просп. Червоної Калини, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАХІД-СЕРВІС” ЛЬВІВ ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”ПРОФЕСІОНАЛ»
Поділіться інформацією в соцмережах