ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”

Контакти

Юридична адреса
79018, м. Львів, вул. Братів Міхновських, 50, к. 2
Керівник
Кєчеджи Людмила Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30582909
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”» присвоєно код 30582909.

Керівником підприємства «ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”» є Кєчеджи Людмила Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”» — м. Львів, вул. Братів Міхновських, 50, к. 2.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ТОВ ”ФІРМА ТТТ” - ”НІКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах