ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 357
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сапронов Олег Олександрович
Бухгалтер
Січкар Людмила Вікторівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30583331
Дата реєстрації19.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ» присвоєно код 30583331.

Керівником підприємства «ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ» є Сапронов Олег Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ» — м. Львів, вул. Городоцька, 357.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМИСЛОВА ПРОДОВОЛЬЧА ГРУПА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах