ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ

Контакти

Юридична адреса
79007, м. Львів, вул. Джерельна, 29, к. 7
Керівник
Вісіконенко Віталій Володимирович
Бухгалтер
Фролкова Оксана Василівна
Кількість співробітників24 чел.
Код ЄДРПОУ30583551
Дата реєстрації28.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ» присвоєно код 30583551.

Керівником підприємства «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ» є Вісіконенко Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ» — м. Львів, вул. Джерельна, 29, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ КОНСОРЦІУМ, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах