ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 40
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Павлова Тетяна Олександрівна
Бухгалтер
Чичелюк Тетяна Леонідівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30584340
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ» присвоєно код 30584340.

Керівником підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ» є Павлова Тетяна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ЛОМБАРД ”ЮВЕЛІР-СЕРВІС” ПАВЛОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА І КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах