ВІТОСТАР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 150
Телефони
Керівник
Шевельов Віталій Едуардович
Код ЄДРПОУ30584356
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення06.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІТОСТАР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТОСТАР, ТОВ» присвоєно код 30584356.

Керівником підприємства «ВІТОСТАР, ТОВ» є Шевельов Віталій Едуардович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТОСТАР, ТОВ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Ковельська, 150.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТОСТАР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах