СТЕС, ПП

Контакти

Юридична адреса
44600, Волинська обл., Маневицький р-н, смт. Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 44, к. 11
Телефони
Керівник
Солодуха Микола Андрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30584534
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТЕС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТЕС, ПП» присвоєно код 30584534.

Керівником підприємства «СТЕС, ПП» є Солодуха Микола Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТЕС, ПП» — Волинська обл., Маневицький р-н, смт. Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 44, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТЕС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах