ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”

Контакти

Юридична адреса
44600, Волинська обл., Маневицький р-н, смт. Маневичі, вул. Луцька, 19
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Міцевський Петро Дорофійович
Бухгалтер
Кувіца Віра Василівна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30584749
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”» присвоєно код 30584749.

Керівником підприємства «ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”» є Міцевський Петро Дорофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”» — Волинська обл., Маневицький р-н, смт. Маневичі, вул. Луцька, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”МАНЕВИЧІТРАНССЕРВІС” ВАТ ”ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10727”»
Поділіться інформацією в соцмережах