ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Янгеля, 9, к. 98
Телефони
Керівник
Ванін Юрій Олексійович
Код ЄДРПОУ30584948
Дата реєстрації28.10.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ» присвоєно код 30584948.

Керівником підприємства «ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ» є Ванін Юрій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Янгеля, 9, к. 98.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕР-МЕГА-БИЛДИНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах