ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Боброва, 16
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гриценко Лариса Іванівна
Бухгалтер
Зичкова Любов Олексіївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30585014
Дата реєстрації15.11.1999
Дата оновлення15.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ» присвоєно код 30585014.

Керівником підприємства «ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ» є Гриценко Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ» — м. Дніпро, вул. Боброва, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ВАТ ТРАНСПОРТНОГО БУДІВНИЦТВА ”ДНІПРОТРАНСБУД” ”ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах