ГОРТЕХ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84610, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Брускіна, 10, к. 9
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Циганков Ігор Володимирович
Бухгалтер
Циганков Игорь Владимирович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30585213
Дата реєстрації07.10.1999
Дата оновлення06.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРТЕХ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРТЕХ, ТОВ» присвоєно код 30585213.

Керівником підприємства «ГОРТЕХ, ТОВ» є Циганков Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРТЕХ, ТОВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Брускіна, 10, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРТЕХ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах