ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84638, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Макарова, 41
Керівник
Шиленко Володимир Олександрович
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ30585344
Дата реєстрації18.11.1999
Дата оновлення24.02.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 30585344.

Керівником підприємства «ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ» є Шиленко Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Макарова, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР-ТРЕЙД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах