РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
83023, м. Донецьк, вул. Сєченова, 31
Бухгалтерія
Керівник
Пупков Олександр Іванович
Бухгалтер
Пупкова Юлия Никифоровна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30585716
Дата реєстрації13.10.1999
Дата оновлення05.06.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП» присвоєно код 30585716.

Керівником підприємства «РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП» є Пупков Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП» — м. Донецьк, вул. Сєченова, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГИОН, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах