СТУДІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83052, м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської Дивізії, 35
Телефони
Керівник
Запеченко Галина Володіміривна
Код ЄДРПОУ30585852
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення13.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТУДІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТУДІЯ, ТОВ» присвоєно код 30585852.

Керівником підприємства «СТУДІЯ, ТОВ» є Запеченко Галина Володіміривна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТУДІЯ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. 50-ї Гвардійської Дивізії, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТУДІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах