ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83062, м. Донецьк, вул. Ткаченка, 125
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тарба Марина Сергіївна
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30586222
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення05.03.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ» присвоєно код 30586222.

Керівником підприємства «ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ» є Тарба Марина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Ткаченка, 125.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН VІР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах