SРЕСТЯА SТUDІО, ПП

Контакти

Юридична адреса
83005, м. Донецьк, вул. Річкова, 26, к. 12
Телефони
Керівник
Морозова Оксана Олегівна
Код ЄДРПОУ30586238
Дата реєстрації06.10.1999
Дата оновлення04.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «SРЕСТЯА SТUDІО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «SРЕСТЯА SТUDІО, ПП» присвоєно код 30586238.

Керівником підприємства «SРЕСТЯА SТUDІО, ПП» є Морозова Оксана Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «SРЕСТЯА SТUDІО, ПП» — м. Донецьк, вул. Річкова, 26, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «SРЕСТЯА SТUDІО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах