Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Головківська, 54
Телефони
Керівник
Козадаєв Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ30587048
Дата реєстрації18.05.2006
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» присвоєно код 30587048.

Керівником підприємства «Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» є Козадаєв Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ» — м. Одеса, вул. Головківська, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Т. РЕКС, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах