ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
65039, м. Одеса, просп. Гагаріна, 12а, оф. 1305
Телефони
Керівник
Вахрушев Станіслав Олександрович
Код ЄДРПОУ30587069
Дата реєстрації27.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП» присвоєно код 30587069.

Керівником підприємства «ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП» є Вахрушев Станіслав Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП» — м. Одеса, просп. Гагаріна, 12а, оф. 1305.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕЛСЕРВІС, КОНСАЛТІНГОВА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах