ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Терешкової, 13
Телефони
Керівник
Голубятникова Тетяна Василівна
Код ЄДРПОУ30587095
Дата реєстрації28.10.1999
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30587095.

Керівником підприємства «ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ» є Голубятникова Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Терешкової, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОМКАТ ЛТД КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах