42 КАНАЛ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
65014, м. Одеса, вул. Єврейська, 4
Телефони
Керівник
Шляхова Світлана Олександрівна
Код ЄДРПОУ30587252
Дата реєстрації22.02.2000
Дата оновлення24.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «42 КАНАЛ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «42 КАНАЛ, ЗАТ» присвоєно код 30587252.

Керівником підприємства «42 КАНАЛ, ЗАТ» є Шляхова Світлана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «42 КАНАЛ, ЗАТ» — м. Одеса, вул. Єврейська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «42 КАНАЛ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах