МІАКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65062, м. Одеса, вул. Леванєвського, 9, к. 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ліхачов Олександр Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30587336
Дата реєстрації11.01.2000
Дата оновлення25.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІАКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІАКС, ТОВ» присвоєно код 30587336.

Керівником підприємства «МІАКС, ТОВ» є Ліхачов Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІАКС, ТОВ» — м. Одеса, вул. Леванєвського, 9, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІАКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах