ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65125, м. Одеса, вул. Осипова, 6, к. 2
Телефони
Керівник
Зубкова Ганна Михайлівна
Код ЄДРПОУ30587451
Дата реєстрації28.12.1999
Дата оновлення21.05.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 30587451.

Керівником підприємства «ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Зубкова Ганна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Осипова, 6, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮБІКОН, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах