ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Дерибасівська, 4
Керівник
Ардікуца Віталій Олександрович
Код ЄДРПОУ30587509
Дата реєстрації11.11.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» присвоєно код 30587509.

Керівником підприємства «ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» є Ардікуца Віталій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ» — м. Одеса, вул. Дерибасівська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНІМАР, ПІДПРИЄМСТВО ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах