ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
65058, м. Одеса, вул. Довженка, 4 корп. 2, к. 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кулішов Олег Миколайович
Код ЄДРПОУ30588020
Дата реєстрації27.09.1999
Дата оновлення20.11.2012

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 30588020.

Керівником підприємства «ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Кулішов Олег Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Одеса, вул. Довженка, 4 корп. 2, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА ”ЯБЛУКО” У ФОРМІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах