АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
65007, м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 88, к. 18
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кауфман Тетяна Станіславівна
Бухгалтер
Жилко Андрій Олександрович
Код ЄДРПОУ30588104
Дата реєстрації11.10.1999
Дата оновлення30.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 30588104.

Керівником підприємства «АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП» є Кауфман Тетяна Станіславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП» — м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 88, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРИСТОКРАТ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах