БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Тіниста, 8
Телефони
Керівник
Мінаєва Ольга Іванівна
Код ЄДРПОУ30588371
Дата реєстрації29.10.1999
Дата оновлення30.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 30588371.

Керівником підприємства «БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ» є Мінаєва Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Тіниста, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРКАНА, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах