СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
47741, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Смиківці
Телефони
Керівник
Ридзь Марія Михайлівна
Код ЄДРПОУ30588460
Дата реєстрації14.11.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» присвоєно код 30588460.

Керівником підприємства «СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» є Ридзь Марія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ» — Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Смиківці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМИКОВЕЦЬКЕ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах