НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ

Контакти

Юридична адреса
48702, Тернопільська обл., Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Бандери, 132
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Хабенюк Наталія Мирославівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30588551
Дата реєстрації18.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ» присвоєно код 30588551.

Керівником підприємства «НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ» є Хабенюк Наталія Мирославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ» — Тернопільська обл., Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Бандери, 132.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВА ЗАГОРА, ДОЧП ТОРГОВИЙ ДІМ»
Поділіться інформацією в соцмережах