ХОРОШІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
62466, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Хорошеве, вул. Червоноармійська, 33
Телефони
Керівник
Чебан Ольга Василівна
Бухгалтер
Мазнєва Тетяна Олександрівна

Продукція, послуги

Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30588717
Дата реєстрації16.09.1999
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників1 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХОРОШІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» присвоєно код 30588717.

Керівником підприємства «ХОРОШІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» є Чебан Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХОРОШІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Хорошеве, вул. Червоноармійська, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХОРОШІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах